Procedura zwrotu lub wymiany

Krok 1: Zgłoś chęć zwrotu lub wymiany na maila info@mundogalgo.com

Zamówiony artykuł okazał się jednak nietrafiony, za mały lub za duży? W Mundo Galgo oferujemy możliwość wymiany/zwrotu nieużywanego produktu aż do 365 dni:

  • do 14 dni od zakupu otrzymasz zwrot w postaci, w jakiej została dokonana płatność,
  • od 15 do 365 dni zwrot następuje w postaci bonu zakupowego (kod wysyłany mailowo).

Poinformuj nas drogą mailową o chęci zwrotu lub wymiany podając nr zamówienia oraz zwracany/e lub wymieniany/e produkt/y.

 

Krok 2: Jak przygotować artykuł do zwrotu lub wymiany?

Zwracany lub wymieniany produkt nie musi być oryginalnie zapakowany, nie jest potrzebny paragon. Ważne jest, aby przesyłka była odpowiednio zabezpieczona podczas transportu. 

Podczas ZWROTU potrzebne jest oświadczenie odstąpienia od umowy. Jeśli zakupiłeś produkt za pobraniem, należy podać także nr konta, na który ma wpłynąć zwrot należności.

 

Krok 3: Dopisek z nr zamówienia i informacja czy ZWROT, czy WYMIANA

Jeśli chcesz dokonać szybkiego zwrotu lub wymiany, wystarczy dopisać na przesyłce NUMER ZAMÓWIENIA oraz informację czy to jest ZWROT, czy WYMIANA.

 

Krok 4: Nadaj przesyłkę zwrotną

Ważne, aby zwrot lub wymianę wysłać przesyłką rejestrowaną (czyli listem poleconym lub kurierem albo do paczkomatu). Oto dane adresowe:

KURIER:
Mundo Galgo Natalia Janowska
ul. Niegolewskich 7
60-234 Poznań
tel. 506291032

PACZKOPUNKT INPOST:
POP-POZ235 ul. Matejki 39 Happy Pack Warzywa-Owoce
info@mundogalgo.com

tel. 506291032

Pamiętaj o zachowaniu potwierdzenia nadania przesyłki. Będzie ono niezbędne, jeśli przesyłka zaginie. Koszty nadania ponosi klient, natomiast przy pierwszej wymianie ponowna wysyłka jest gratis.

 

Krok 5: Zwrot należności

Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni od dotarcia przesyłki zwrotnej do nas. Jak tylko to nastąpi, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z informacją o zwrocie lub wymianie.

Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem zwrot należności wykonamy na podane wcześniej konto bankowe.